Sådan bruger du “Fit and fabulous på 28 dage challenge”

FÅ ADGANG TIL VIDEOEN SOM MEDLEM
Video Overlay

UnderviserSisse Jensen Dall

YogastilBowspring

TemaIntens & hård, Slank & fit

NiveauLet øvet

KropsdelHele kroppen

Sisse forklarer her, hvad du kan forvente af " Fit and fabulous på 28 dage challenge", og hvordan du får det bedste ud af forløbet.

Se intro
KOMMENTARER: 4
Comment Avatar Comment Avatar
Betina K
13. May 2018

Kære Sisse
Jeg har nu været igennem din 28 dages fit and fabulous challenge. Og jeg er STOR fan. Det har været så godt (og hårdt til tider), men en virkelig stor og positiv effekt. Jeg skulle lige vende mig til, at det var videoyoga, men det var som en almindelig klasse. Må bare sige, at du er fantastisk :-).
Venlig hilsen Betina

    Comment Avatar Comment Avatar
    Sisse D
    13. May 2018

    Kære Betina. Det bliver jeg simplethen SÅ glad for at høre!!! Specielt fordi jeg også ved, at det ikke altid er det letteste at motivere sig selv via streaming, og det ikke er det samme, som live undervisning. Håber du kan mærke forskel i kroppen og måske endda andet!?

Comment Avatar Comment Avatar
Ditte J
24. February 2018

Hvad hedder den video du vil anbefale man ser, hvis man ikke lige er helt med på det der bowspring? 🙂

    Comment Avatar Comment Avatar
    Sisse D
    24. February 2018

    Kære Ditte. Du kan se introduktion til Bowspring, så får du den generelle idé. I april/maj kører jeg en live workshop i Kbh Ø:)

SE MEST POPULÆRE VIDEOER MED Sisse Jensen Dall

ATTENTION IS THE RAREST AND PUREST FORM OF GENEROSITY