Let & smidig 2 af 2

FÅ ADGANG TIL VIDEOEN SOM MEDLEM
Video Overlay

UnderviserLet & smidig 2 af 2 (PH57)

TræningstypeFunktionel træning

FocusBen, Booty

NiveauAlle niveauer

I denne video, som er en del af forløbet 'Velformet & stærk', bygger vi videre på bevægelsesmønstrene fra Let & Smidig 1 af 2 og giver kroppen lidt mere at arbejde med.

Det er en let og lækker sekvens med bløde løft, stabilitet i benene og et sammenhængende helkropsflow, hvor vi skruer en anelse op for udfordringen. Bevægelse og styrke flettes sammen på en måde, der både styrker og mobiliserer kroppen.

Videoen er oplagt, når du allerede kender bevægelserne og har lyst til at give dem lidt mere gas, uden at miste flow og lethed.

Du vil opleve mere styrke og smidighed i hele kroppen og en fornemmelse af at bevæge dig mere frit og sammenhængende.

Du skal bruge en pude.

SE MEST POPULÆRE VIDEOER MED Let & smidig 2 af 2 (PH57)

YOGAVIVO STÅR FOR HØJ KVALITET AF YOGAUNDERVISNING MED DANMARKS DYGTIGSTE OG MEST ERFARNE UNDERVISERE